Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Наші таланти

З НОВИМ 2023 РОКОМ!

І що нашу Мрію не спалити!
Тож нехай новий 2023 стане роком справедливості і звершень! Хай Бог

Проба пера

Автори: Аріфов Азіз, Алещенко Денис, Василенко Юлія, Войцехівська Маргарита, Гончар Анна, Гриценко Георгій, Зінченко Єва, Коссе Микита, Костюк Поліна, Людвиченко Євген, Малишенко Маргарита, Мединський Кирил, Михайлова Аліса, Міняйло Марія, Мудрук Софія, Осіпова Дарина, Репій Вероніка, Ріжко Вікторія, Скорик Віктор, Слесаренко Валерія

Керівник проєкту: Парасочка Тамара Борисівна

4-Д клас (2018-2019 н.р.)

Повний текст збірки читайте ТУТ

Кононенко Марія

Кононенко Марія, учениця 7-Г класу, надзвичайно талановита, творча дівчинка, активна учасниця і переможниця олімпіад та конкурсів. У Марійки яскрава фантазія, яку вона втілює у своїх захопленнях - малюванні, оригамі, бісероплетінні, вишиванні, виготовленні мотанок та виробів з фетру, квітникарстві.  А щоб вдосконалити художню майстернісь, Марія навчається у художній школі. Тому усім своїм рідним та друзям робить чудові подарунки власноруч.

Впродовж 5 років Марійка є учасницею народного вокально-хореографічного ансамблю "Зернятко", у якому із великим задоволенням вивчає українські народні танці і пісні.

Як справжня творча особистість Марійка тонко відчуває поезію і сама любить писати вірші.

Ось деякі з них.

Людина і пісня
Як багато є на світі людей,
І багато є на світі пісень!
Лине пісня і життя 
І так кожного дня.
Зранку півень встає, 
Від нього спів лине:
Ку-ку-рі-ку, ку-ку-рі-ку!
Будить спів його. 
Вдень щебечуть горобці,
Додають бадьорості,
Ми від цього засміємось 
Щирим сміхом обільємось!
Ввечері тьохне соловей
Заспіває своїх пісень,
Ми його послухаєм,
Самі заспіваєм.
Буде пісня українська линути у даль
І давати щедрий дар:
Шум колосся і вітрів, 
Людський спів,
Ніжний дзвін Дніпрових хвиль,
Шурхіт житніх ланів,
Пісню півня, солов'я,
Щебетання горобця,
Калину і вербу,
Нашу вільну пісню!
Схід сонця 
Небо червоне яскраве,
Й сонце на ньому біляве,
Все у строкатих кольорах
У життя входить знову.
І нехай прохолода ще віє,
Розвива волосся по спині,
Це нам ні до чого,
Бо сонце зійде скоро!
Вже дерева шелестять,
Все живе гіллям вітають.
І пташки вже повставали,
Ніжним співом привітали.
І тваринки повставали,
Хоч і досі позіхали.
Все живе уся природа,
Всі були лицем до сходу,
Радо зустрічали
Сонце золотаве!
Тюльпани
Весною зоріють тюльпани, веселкою грають яскраво.
Дружать вони з скрипалями, з кониками, з стрибунцями!
Пелюстки тягнуть угору до неба і сонця ясного. 
Грають тюльпани із промінцями і веселяться на славу.
Люблять вони свіжу росу, що падає вранці на всю природу.
Тюльпан квітка ранкова, сонячна, загадкова!
Не любить похмурих речей, любить пісню дзвіночків дзень-дзень!
Бабуся
Бабуся тепла людина, 
Вона добра, ніжна сила.
Любить говорити про доброту
І вказати правильну думку.
Бабуся щедра людина,
Не може без доброї сили
Ділитися нею з усім, з усіма
Доброю працею дружби й труда.
Ділиться з усіма бабуся,
Ця фея з вищих висот,
Живе вона силою дружби,
Яка лине з чистих думок...
Поночовний Владислав
Поночовний Владислав, учень  7-г класу - справжня спортивна зірка школи.  Займається кікбоксингом з 2015 року і на сьогодні має неабиякі здобутки. Владислав - призер Києва та області за версіями WPKA, ISKA, WKA, 14-разовий чемпіон України за версією WPKA, чемпіон України за версією WKA, 23-разовий чемпіон України за версією ISKA, багаторазовий призер і двократний чемпіон міжнародних змагань та володар 2 поясів ISKA, призер і чемпіон Європи. Владислав - володар 155 медалей різного ступеня та багатьох кубків. 
Досягнення  Владислава - це результат формування спортивного характеру,  постійної роботи над собою, прагнення до перемоги і отримання максимальних результатів.
А ще Владислав старанно навчається, багато читає і любить рідну школу. 
Тетерук Олександр
Ярослав Тетерук, учень 7-Б класу, посів І місце в Україні і ІІІ місце у світі в Міжнародному турнірі з ментальної арифметики.

       В онлайн-турнірі, який відбувся з 15 по 28 лютого 2021 року, взяли участь представники 27 країн світу. І серед переможців - Ярослав Тетерук,  визнаний лідером змагань у ментальному рахунку з кількістю перемог у турнірі аж 634! Завдяки наполегливій праці і тренуванням, Ярослав розвинув унікальні здібності швидкого підрахунку "в умі".

Бережков Олександр

Бережков Олександр, учень 5-А класу - хлопчик з величезним колом інтересів та досягнень. Сашко з 4-х років  займається тхеквондо і вже захистив  зелений пасок. Сашко – активний футболіст, капітан футбольної команди «Fresh Football», кращий гравець Green Park FootballFest 2019, кращий бомбардир Чемпіонату Києва з футзалу серед дітей 2011 р.н. (сезон 2019-2020).Крім того, Сашко захоплюється музикою і співами, грою на гітарі, є активним учасником хору і ансамблю хлопчиків «Пан Коцький», який став лауреатом Першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія-2019».

Олександр - лауреат ІІ премії III шкільного конкурсу відділу народних інструментів дитячої  музичної школи  №35  м. Києва «Осіннє відлуння»,   лауреат VIII міжнародного фестивалю-конкурсу гітарного мистецтва «ГіТас» ( 28-30 березня 2019 р).

А ще Сашко – талановитий шахіст! Він захистив ІІ шаховий розряд. В чемпіонаті Києва  серед дітей до 8 років   у  2017 році посів  2-5 місце (за коефіцієнтом Бухгольца). А у  шаховому  турнірі «Золота тура», який відбувся у нашій школі у грудні 2019 року, Сашко посів І місце і став кращим з найкращих шахістів школи.   

Денис Алещенко

Денис Алещенко, учень 8-В класу, займається кікбоксінгом з 2015 року. Вже через рік почав брати участь у змаганнях. І 7 квітня 2017 року став чемпіоном України у ваговій категорії до 40 кг.

16 листопада 2019 року взяв  участь у міжнародних змаганнях – чемпіонаті Європи (Німеччина, м.  Вюрцбург). За результатами змагань Денис посів  1 місце у категорії «лайт-контакт»  і 2 місце  за правилами К-1 у спарингу  у ваговій категорії до 45 кг. За перше місце отримав чемпіонський пояс, а за друге - срібну медаль.

Зараз в арсеналі Дениса налічується майже 20 медалей.

Борщевська Мар'яна

Учениця 4-Д класу, Борщевська Мар'яна, займається вокальним співом у гуртку "Райдуга". Бере активну участь у вокальних фестивалях і конкурсах українського  і міжнародного рівнів,  на яких неодноразово ставала лауреатом 1-3 ступенів.

Герасименко Поліна

Поліночка Герасименко, учениця 4-Д класу, є учасницею танцювального колективу «TANDEM dance studio». За три роки занять у студії вона пройшла неймовірний шлях від перших невпевнених до майстерних виступів на великих сценах всієї України!

«Зіркафест», «Квіти України», «Таланти 21 століття», «Super star fest», «Synergy fest», «Ukranian dance cup», Міжнародний фестиваль мистецтв «Столиця запрошує» на кубок Європи - ось лише неповний перелік міжнародних змагань та фестивалів, у яких брала участь Поліна у складі гурту «TANDEM»! Із останніх вагомих здобутків – призове Перше місце, вже у вищій лізі, гурт «TANDEM» отримав на міжнародному фестивалі «Dance Revolution», що проходив у листопаді 2019 року в м. Чернівці. «Дуже смачно!», «Дощик», «Казково» - ось ці зіркові композиції, які побачили Київ, Одеса, Миргород, Чернівці. У кожній з цих постановок Поліночка втілювала абсолютно різні, неймовірні та яскраві образи! Всі ці здобутки – це результат наполегливої праці та важких, майже щоденних тренувань!

Куровська Анна

Куровська Аня, учениця 9-А класу,  має цікаве захоплення – професійне розведення собак породи вельш-коргі-пембрук. Аня зі своїми улюбленцями завоювали чимало перемог на національних та міжнародних виставках собак.

Лісовська Вероніка

Лісовська Вероніка, учениця 9-Б класу, захоплюється танцями.   Вероніка має чимало досягнень - це перемоги у конкурсах "Україна - це ти!",  "KYIV ART TIME", "COLOR DANCE", Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі "Соняшник" (Туреччина, липень 2021) та у багатьох інших конкурсах зі своїми сольними номерами "Сон", "Жити моментом" і "Знайомство з планетою Земля".

Марія Лучицька

Марія Лучицька, учениця 9-А класу, захоплюється сучасними танцями     і  балетом. Танцювальний колектив, учасницею якого є Марія - володар 4 Гран-прі та призових місць на всеукраїнських та міських танцювальних конкурсах.

Мехтієв Насімі

Що таке куреш?  Куреш – традиційний вид спорту у тюркських народів, національна боротьба на поясах.

А в 11-Б класі нашої школи  навчається Мехтієв Насімі, який є дворазовим чемпіоном України з курешу. І це не дивно. Тому що він має лідерські здібності, амбіційний, завжди бере активну участь в житті класу і  школи. Жоден класний захід не відбувається без Насімі. 

Тож бажаємо йому нових досягнень і нових перемог!

Артем Нікулін

Артем Нікулін, учень 4-Д класу, знайшов себе у такому захопливому виді спорту, як хокей з шайбою. Артем обрав його тому, що хокей робить хлопців сильними, рішучими, сміливими, справжніми чоловіками! Майже два з половиною роки Артем захищає кольори київського спортивного клубу "Атек" як центральний нападник.  Його команда вийшла до фінальної частини чемпіонату Української молодіжної хокейної ліги та бореться за перемогу серед кращих команд України. 

Орловська Дар’я

Орловська Дар’я, учениця 8-Г класу, має багато цікавих захоплень. Дар’я стала переможницею конкурсу акваріумістів із створення дизайну в акваріумі.  А ще Дар'я - вправний юнга. Вона посіла ІІ місце  у традиційній XXV вітрильній регаті "Юнга+капітан -2020", яку щороку наприкінці серпня  організовує Київський  міський крейсерський яхт-клуб.

Дар'я - талановита художниця, володарка диплому переможця Всеукраїнського художнього фестивалю "МАЛЮЙ.UA". Її картина "Душа" представлена на художній виставці в рамках Днів молодих українських талантів у Чорногорії. Мета виставки - познайомити чорногорців з творчістю українських дітей та сприяти розвитку культурної дипломатії між Україною та Чорногорією.

 

 

Покотило Тіна

Покотило Тіна, учениця 8-В класу,  займається хортингом з 2016 року. Вона не уявляє свого життя без тренувань. І вже у перший рік занять взяла участь у змаганнях, на яких посіла 2 місце. Тіна – активний учасник багатьох чемпіонатів, на яких завжди посідала призові місця:

  • Всеукраїнські змагання «Кубок Львова»: 1 місце - сутичка, 2 місце -  двобій;
  • Відкритий турнір з хортингу «Kyiv open – 2019»: 1 місце – сутичка;
  • Чемпіонат України (08-10.03.2019 р.): 1 місце – сутичка;
  • Чемпіонат  «ММА Кортез» - 3 місце;
  • Чемпіонат ММА Україна - 2 місце.

В арсеналі Тіни  налічується 16 медалей і 5 кубків.

Поліна Горобець

Поліна Горобець – учениця 8-Б класу, весела і творча дівчинка.

З 8-ми років пише казки та оповідання українською і російською мовами.  У  2019 році вийшла перша дитяча книга Поліни Горобець «Янголятко», малюнки до якої вона створювала сама. Її казки й оповідання сповнені добра, краси, прагнення до справедливості. 

Також Поліна володіє унікальними вокальними даними і є лауреатом   І премії  Міжнародного  музичного конкурсу «Ямаха  запрошує» у 2019 році з академічного вокалу, лауреатом  ІІІ премії Міжнародного фестивалю мистецтва "21 століття" The international Festival and competition "21-st sentry Art" у 2019 р.

Поліна  - дипломант Всеукраїнського пісенного конкурсу "Україна - це свято" з авторським подарунком-книгою від Л.Горової (2020 р.).
Творчий шлях Поліни зараз продовжується за кордоном. Поліна здобула перемогу у регіональному юнацькому конкурсі інструментальної та вокальної музики у категорії "вокал" у м. Хальбронні (Німеччина) у січні 2023 року. Ця перемога дає можливість взяти участь у  конкурсі державного рівня у березні 2023 року. 
Слесаренко Валерія

Слесаренко Валерія, учениця 8-В класу, з дитинства зростала творчою дитиною і виявляла зацікавленість різними видами мистецтва. Тож вже у 8 років стала лауреатом міжнародного конкурсу по класу фортепіано. Любить співати, кожен рік бере участь у фестивалях та конкурсах по класу вокалу та фортепіано. Має 15 дипломів (за І та ІІ місця), 5 кубків і 5 медалей.

А у вільний час дуже полюбляє малювати гуашшю, олійними фарбами, захоплюється петриківським розписом, розмальовує футболки, сумки. Все почалося з першої картини – «Кульбабки», і зараз у доробку Валерії - 12 полотен на різну тематику. Але Валерія не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує вивчати різні стилі і техніки у живописі, тож незабаром, сподіваємося, з’являться нові витвори мистецтва юної художниці.

Також Валерія відвідує хореографічну школу та театральний гурток. Виконала головну роль Оксани у мюзиклі «Вечори на хуторі біля Диканьки». А влітку запрошена на фестиваль до Грузії.

Не бійтеся поглиблювати свої знання, відкривати нові горизонти та досягати мети! І розкривати свої таланти!

Укаженко Артем

Захопленням Укаженка Захара, учня 5-В класу, є футбол.  Спортом він почав займатися з 4-х років.  Грає Захар у дружній команді у футбольному клубі «Red Dragons». Команда Захара завоювала багато призових місць:  Junior football fest-2018 - 1 місце;  Junior football fest-2019 - 1 місце;  Дитяча ліга чемпіонів -1 місце.

Чумаков Павло

Павло Чумаков, учень 4-Д класу, займається тхеквондо у спортивному клубі "TKD Podil". Має помаранчевий пасок. А нещодавно виборов перше місце у змаганнях клубу у ваговій категорії 24 кг.

Шейдаєв Вусал

Шейдаєв Вусал, учень 9-А класу, впродовж 4 років займається кікбоксингом. За цей час брав участь у Всеукраїнських і міських змаганнях, у яких завойовував призові місця.

Вусал - п’ятикратний чемпіон України і трикратний чемпіон Києва з кікбоксингу у ваговій категорії 30-35 кг.