Шкільне харчування

У зв'язку з необхідністю дотримання протиепідемічних вимог, відповідно до Тимчасового порядку організації  освітнього процесу школи в умовах карантину, а також введеного в дію з 01.01.2021р. Санітарного регламенту для ЗЗСО, в організації харчування учнів відбулися зміни:  змінене примірне двотижневе меню, змінено графік харчування учнів початкової школи та учнів пільгових категорій, зменшено кількість місць в обідній залі.

У режимі роботи школи велике значення має організація раціонального харчування учнів.

У школі працює їдальня, розрахована на 186 місць, та буфет. Технічне обладнання харчоблоку перебуває в робочому стані, але потребує оновлення. Санітарно-гігієнічний режим в їдальні виконується.

Учні 1-4-х класів забезпечені повноцінним  гарячим харчуванням за рахунок бюджетних коштів, учні інших класів - за рахунок позабюджетних коштів.

Усі учні, які відвідують групу подовженого дня, охоплені гарячим харчуванням.

Відповідальними за організацію харчування у школі є комунальне підприємство «Шкільне харчування» та  адміністрація школи.

Медична сестра з дієтичного харчування здійснює постійний санітарно-гігієнічний контроль за якістю та режимом харчування учнів, циклічністю меню. Працює адміністративний і батьківський контроль якості харчування учнів.

Задля поліпшення обслуговування учнів складено графік відвідування учнями їдальні.