Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Матеріально-технічне забезпечення школи

 

        Загальноосвітній навчальний заклад «Спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій» Подільського району  м. Києва розміщений в будівлі  1976 року побудови загальною площею  8449,4 кв.м. Територія закладу становить 2,8 га.

          Школа перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва. Розташована за адресою: м. Київ, проспект Правди, 84.

          Приміщення закладу типове, стан приміщення – задовільний. Фасад частково утеплений.

        Проєктна потужність – 1568 учнів. Станом на 01.09.2022 у школі навчається 1410 учнів. Середня наповнюваність класів - 30 учнів. У школі є 48 класів, з них 20 класів початкової школи.

        У закладі облаштовано 52 навчальні кабінети, 2 танцювальні зали, тир, актову залу, їдальню, бібліотеку, медичний кабінет, кабінети психолога і соціального педагога, ресурсну кімнату, гардероб.

      У школі обладнано 4 кабінети інформатики, у яких встановлено навчальні комп’ютерні комплекси, а також 2 мультимедійні комплекси, 2 3D-принтери, обладнання для занять з робототехніки.  Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

         У школі працюють  точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi-технології.

       Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах.

           Навчальні кабінети  забезпечені комп’ютерами, принтерами, мультимедійними дошками, проєкторами.

       Актова зала обладнана акустичними системами, телевізором, мікшерним пультом, мікрофонами, світловими лед-прожекторами та DMX-контролером.

             У школі діють 2 музеї – природничий та «Зал Героя».

            Для занять фізичною культурою в школі є спортивний комплекс, до складу якого входять:

· спортивна зала з сучасним обладнанням (після капітального  ремонту);

· тренажерна зала (потребує оновлення);

. футбольне поле;

 . бігова доріжка з асфальтовим покриттям;

· спортивний майданчик із гімнастичним обладнанням, лабіринтом;

. спортивний майданчик з силовими тренажерами;

 . баскетбольний майданчик.   

       Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2022 року нараховує 93631 екземпляр. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 17030 примірників.

        Фонд підручників нараховує  65701 екземпляр.   Забезпечення учнів  підручниками складає  89%.

        Шкільна їдальня має у своєму розпорядженні:

· обідню залу на 186 місць;

· буфет;

· кухню.

        Учні  пільгових категорій  отримують безкоштовне гаряче харчування.

        Для учнів школи оснащено гардероб. Кабінети молодшої школи обладнані індивідуальними шафами.
   
        У школі централізоване водопостачання, опалення та каналізаційна система. Освітлення природне і штучне,  забезпечується лампами денного освітлення. Електромережа у робочому стані.
   
           Робота з охорони праці в школі спрямована на виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дорожній рух», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001р. № 563. Директором школи призначено відповідальних за організацію роботи з охорони праці, за пожежну безпеку. Забезпечується виконання розпоряджень, наказів, інструктивних матеріалів із питань охорони праці. З метою створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу розроблено та затверджено наказом по школі інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності, своєчасно проводяться вступні інструктажі, інструктажі з охорони праці на робочому місці, інструктажі учнів перед проведенням екскурсій, лабораторних та практичних робіт на уроках біології, хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, які реєструються у відповідних журналах. У кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання, спортивній залі оформлено стенди з техніки безпеки, є акти-дозволи на функціонування всіх кабінетів та спортивної зали.
             Забезпечення вогнегасниками відповідає нормативним вимогам. У школі є наочна агітація, плакати, нормативна документація щодо безпеки життєдіяльності та охорони праці.
            Приміщення школи та територія, на якій вона знаходиться, і зовні, і всередині мають привабливий естетичний вигляд.  Цьому сприяє наявність внутрішнього  дворика,  квітників, зелених насаджень.
            У грудні 2022 року проведено санітарну обрізку усіх зелених насаджень на території школи з метою приведення їх у належний, безпечний для усіх учасників освітнього процесу, стан.

        Технічний персонал школи постійно підтримує належний санітарно-естетичний стан шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.