У класі безпеки

п'ятниця, 22 березня 2024 1
Напередодні весняних канікул 22 березня до молодших школярів завітали працівники поліції та ДСНС, щоб ще раз поспілкуватися з дітьми про правила безпеки.

Під час зустрічі у класі безпеки інспектор поліції розповіла про ПДР, безпеку пасажирів в авто та навіщо потрібні світловідбивальні елементи на одязі, звернула увагу дітей на правила безпеки під час канікул.
Інспектор ДСНС розповів про правила пожежної безпеки під час канікул, правила використання електроприладів, пояснив принцип дії вогнегасника, розказав, чим обладнаний пожежний автомобіль, для чого служать інструменти, що використовуються пожежниками для боротьби з вогнем. Учні брали активну участь в зустрічі і набралися корисних знань, які можуть стати їм в нагоді і вберегти життя.