День відкритих дверей у Ліцеї №3

четвер, 21 березня 2024 1
21 березня 2024 року Ліцей №3 гостинно відчинив двері для усіх охочих завітати і ознайомитись з життям, надбаннями та успіхами закладу. Майбутні першокласники та їхні батьки на власні очі побачили, як і чим живе ліцей, отримали інформацію про його освітні можливості.

Для гостей у День відкритих дверей педагогічний та учнівський колективи ліцею підготували насичену програму: відкриті уроки,  «веселу перерву», екскурсійний тур ліцеєм, смачний  обід у  їдальні, презентацію творчих і спортивних колективів та гуртків,  ювілейну прем’єру вистави за п’єсою С. Васильченка «На перші гулі»  шкільного театрального гуртка «Натхнення»,благодійну лотерею на допомогу ЗСУ.

Гості були у захваті від наших юних акторів, учнів 1-А класу, які інсценізували казку «Рукавичка», від вишколу юних джур рою «Відважні серця», солістів вокального ансамблю «Жайворонок» та хору учнів 3-В класу, вихованців секції бойового хортингу,  майстерності акторів театрального гуртка «Натхнення», який під художнім керівництвом актора театру і кіно Михайла Шикули  дарує глядачам незабутні враження  уже впродовж 25 років.

Особливою подією цього дня став розіграш благодійної лотереї на підтримку ЗСУ в незмінній співпраці з волонтерами благодійного фонду «Вартові життя»,  які надали лоти для лотереї, а це оригінальні фігурки патріотичних котика, їжачка та єнота - символів різних родів військ. У підсумку лотереї на потреби наших захисників було зібрано 24350 грн, а щасливими володарями призів стали учитель ліцею Василенко Інна Андріївна (котик), учениця 7-Г класу Гордовська Кіра (їжак) та учень 5-А класу Росінський  Марк (єнот).

Гості, батьки, вчителі та  учні – усі, хто взяв участь у Дні відкритих дверей, отримали величезний заряд позитивних вражень!