Фінал Тижня початкової школи

п'ятниця, 16 лютого 2024 1
Ось і підійшов до завершення Тиждень початкової школи. Останній день Тижня став днем театралізованої казки. Класні колективи відвідували одне одного, виступали на сцені і вражали акторськими здібностями. Маленькі актори інсценували народні казки на сучасний лад, не применшуючи мудрості, зібраної у кожній з казок.

Продовжувала знайомити школярів з казками і бібліотекар школи, яка завітала до 4-Б та 3-В класів на урок з казкою Оксани Драчковської "Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама".
На завершення дня четвертокласники ще й взяли участь у спортивному квесті «Ключі від форту Буаяр», позмагавшись у спритності.
За підсумками Тижня кожен клас був нагородженийграмотами у різних номінаціях. Ось так насичено минув Тиждень початкової школи, впродовж якого молодші школярі крокували пліч-о-пліч з мудрою казкою