Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Казковий четвер

четвер, 15 лютого 2024 1
Цікаво, весело та пізнавально минув четвертий день КАЗКОВОГО ТИЖНЯ у нашій початковій школі!! Цей день був по-особливому теплим та барвисто-веселковим! Було проведено безліч цікавих заходів за участю дітей, вчителів і батьків!

Учні 1-А, 1-Б та 1-Г класів підготували інсценізацію казок «Рукавичка» та «Ріпка» на сучасний лад. Ще такі маленькі, а вже справжні актори!
1-В клас розкривав свій творчий потенціал та навчався спонтанності і креативності під час музичного майстер-класу з акторського мистецтва «Улюблені персонажі українських народних казок».
Учні 2-А, 2-Б, 2-Г, 3-В, 3-Б та 4-В класів уявили себе пасажирами Казкового потягу і здійснили захопливу мандрівку країнами «Ребусляндія» та «Кросвордляндія».
2-Г клас провів флешмоб «Казкова мода». У 4-Г відбулася вікторина «Мільйон казок».
3-А клас зібрав пазл до казки «Колосок» у стилі поп-арту. У 3-Г класі відбувся бібліотечний урок на тему доброти і чуйності за казкою «Зайчик-Нестрибайчик». 
У 1-Д, 2-А та 3-В класах батьки спробували себе у ролі казкарів і провели яскраві уроки та майстер-клас поробки з пластиліну до казки «Рукавичка».
Ну, і традиційні музичні та інтелектуальні перерви, що заряджають, стимулюють мотивують навчатися, спілкуватися, розвивати свої здібності і таланти!
Попереду п’ятниця!)
На наших учнів чекає ще багато цікавих заходів!!!
Чекаймо новин завершального дня Казкового тижня!!