Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Тиждень початкової школи. День третій

середа, 14 лютого 2024 1
Казковий Тиждень початкової школи продовжується! Середа була цікава та насичена різними конкурсами, вікторинами, іграми, які допомагали цікаво проводити старшокласники. Сьогодні тема казки поєднувалась зі святом святого Валентина.

У 1-Д класі відбулися уроки «Батьки дітям», на яких кожен з батьків мав нагоду побути вчителем для учнів. А флешмоб від матусь був неперевершений! Першокласники-поштарики розносили Валентинову пошту.
Під час квесту «Казковий калейдоскоп» першокласники з 1-А побували на «Ілюстративній», «Математичній», «Театральній» зупинках, зазирнули до «Чарівного кошика», створили «Казковий колаж». Діти переконалися, що казки - добрі друзі і порадники першокласників.
У 1-Б, 2-В класах діяла творча майстерня - розмальовка «Казкові герої», у 1-В – конкурс літературної композиції «Мої улюблені вірші», у 1-Г класі - урок-свято «Казка в гості завітала», учні 2-Б класу розгадували казкові ребуси, 2-Г клас з’ясовував, які ж почуття є в казках, а у 3-А – урок-цікавинка «Казкові пари в українській мові».
Учні 2-Д, 4-Б, 4-Д, 3-Б класів провели казкові вікторини та цікавий квест «Подорож в країну Любові». Діти дізналися про історію свята, традиції святкування у світі, символіку.
Учні 4-Г класу відвідали урок-гру «З любов’ю до казки». Пройшли рівні: «Розгадайка», «Ерудит», «Казкові фрази». Повправлялися у розгадуванні загадок про казкових персонажів учні 3-В і 3-Г класів, а у 3-Д відбулася музична вікторина «Вгадай казку».
У 4-В класі продовжився цикл тематичних уроків. Сходинками до математичного Олімпу вів учнів Кмітливчик.
І, звичайно, усі учні були активними учасниками інтелектуальних та музичних перерв під керівництвом наших креативних учителів.
Чекаємо четверга! Далі буде!