Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ!

вівторок, 13 лютого 2024 1
13 лютого у СШ №3 відбувся просто фантастичний благодійнийярмарок! Зусиллями учнів, батьків та вчителів було зібрано майже 1️⃣7️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣грн!!!! на підтримку наших захисників! Родзинкою ярмарку став розіграш лотереї, 5 лотів для якої надали наші волонтери із БФ «Вартові життя».

Щира подяка всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу! Адже кожна зібрана гривня – це крок до нашої перемоги! Дякуємо усім учасникам ярмарку за сьогоднішній день, за емоції, єдність, участь, відповідальність і, головне, за приголомшливий результат!!! Батьки були неймовірні - усміхнені, на  100% зацікавлені, задіяні! У дітей горіли очі! Вони щиро і по-дитячому добродушно пропонували свої власні малюнки, браслети, сувеніри і, звичайно, смаколики - всього й не перелічити! Велика подяка вчителям і працівникам школи за організованість дітей та батьків, за хороший настрій, доброзичливість і порядок у школі під час такого потужного заходу! Ми були такі справжні і неймовірні! Ми усі були на одній хвилі!
Наша фінансова допомога стане потужною і дієвою підтримкою для наших захисників. Волонтери про це подбають! Звітування про рух коштів та придбання необхідного буде надано обовʼязково! Слава Україні!