Тиждень початкової школи. День другий

вівторок, 13 лютого 2024 1
Другий день Тижня початкової школи минув під назвою «Казковий ярмарок. Літератор. Казкова подорож». Центральною подією дня став благодійний ярмарок.

Він був справді казковим, тому що за 1,5 години дійства було зібрано просто фантастичну суму для допомоги нашим захисникам - приблизно 170000 грн! Торти, тістечка, печиво, вафлі, кекси, сік, а також сувеніри, малюнки – чого тільки не було на столах. І навіть фотозона із справжньою джавеліною! Домашню випічку і сувеніри охоче розкуповували не тільки діти, а й батьки, вчителі. Також була проведена лотерея, в якій розіграли патріотичні лоти, надані нашими волонтерами: символічний тризуб, фігурки патріотичних котиків та картини. Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням долучилися до благодійного ярмарку!
Також усі класні колективи провели казкову подорож «У гостях у казки». Дуже цікаво і пізнавально для дітей відбулася гра-вікторина, у якій учні змагалися в знанні народних та літературних казок. Учні спробували себе й у ролі казкарів, складаючи свою казку.
Так, на урок математики до учнів 1-А класу завітали казкові персонажі, які принесли різні математичні завдання. До учнів 1-Г класу завітала Королева казок, які підготувала казкову вікторину. Діти допомогли зʼясувати, з яких казок розгубилися речі, відгадували загадки та ребуси. Учні 1-Б та 1-Д класу позмагалися у казковій вікторині. Учні 1-В класу розгадували загадки до казок, а також взяли участь у квесті-грі «Мандри казками».
Учні 4-В класу виконували завдання від коротульки Знайки. У 3-Б класі відбувся калейдоскоп «Відомі казкарі світу», а в 3-Д і 4-А - вікторина «Казковий світ дитинства». Учні 2-Б та 2-Г класів поринали у світ казкових мелодій. Учні 3-Г класу відгадували казкові кросворди і загадки за казкою «Пан Коцький», а в 4-А відбулася ще й виставка малюнків до різних казок. 4-Г клас створював фліпбук «Казка», а 3-А клас вивчав міф-казку про створення міста Київ. Ось так неймовірно минув сьогодні ще один день, який навчив наших маленьких школярів бути справжніми патріотами і громадянами своєї держави, бути чесними і добрими - такими, якими вчить нас бути мудра казка.