Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Екскурсія до музею «Чорнобиль»

вівторок, 06 лютого 2024 1
6 лютого 2024 року учні 9-х класів з вчителем фізики А. М. Бедюхом в рамках вивчення теми «Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики» відвідали Національний музей «Чорнобиль».

Музей став часовим порталом для занурення дітей в момент, який безповоротно і глобально вплинув на існування нашої планети.
Екскурсовод познайомив учнів з макетом четвертого реактора, причинами та етапами ліквідації катастрофи. Учні також побачили образи мирного Чорнобиля, Прип’яті, інших населених пунктів, відчужених після катастрофи назавжди, величезну кількість фотографій ліквідаторів катастрофи.
Неймовірні враження викликали панорама вибуху реактора і зала, де знаходиться біологічний захист реактора реального розміру.
Під час екскурсії учні взаємодіяли з експозиціями. Інтерактивність музею дала можливість здійснити «дзвінок у минуле» учасникам трагедії телефоном-автоматом. Для дітей, які виросли в цифровому світі, це стало справжнім випробуванням.
Подорож до Національного музею «Чорнобиль» стала відкриттям та викликом для дев’ятикласників, адже їм потрібно берегти пам'ять про Чорнобиль, щоб запобігти подібним трагедіям у майбутньому.