Вітаємо переможців районного конкурсу-захисту МАН!

понеділок, 15 січня 2024 1
5 та 13 січня учні нашої школи Кругляк Олександр, 11 кл., Жук Владислав, 10 кл., Калабішка Тимур, 10 кл., Божок Вероніка, 10 кл., Бойко Лідія, 10 кл, Ольховець Назарій, 9 кл., Руденко Ольга, 9 кл, Циганова Дарʼя, 8 кл., взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділеннях фізики та астрономії і математики.

Наші учні гідно представили свої  наукові роботи, набули   корисного і цінного  досвіду публічного захисту, взяли до уваги рекомендації журі. Тож вітаємо  переможців районного етапу, які представлять свої дослідження на міському етапі конкурсу-захисту: Кругляк Олександр - 1 місце (фізика),  Калабішка Тимур -1 місце (математика),  Жук Владислав - 2 місце (математика), Божок Вероніка -2 місце (математика), Бойко Лідія -2 місце (математика).

Висловлюємо велику вдячність нашим конкурсантам та їхнім наставникам - вчителям Предко Світлані Вікторівні, Воловику Іллі Костянтиновичу та Бедюху Андрію Миколайовичу!  Бажаємо успіхів на наступному етапі конкурсу-захисту та у всіх наукових починаннях!