Ліцей № 3 Подільського району м. Києва

Гордість школи

вівторок, 16 січня 2024 1
Вітаємо ученицю 11-А класу Шерешкову Анастасію з отриманням персональної стипендії Київської міської ради за вагомі досягнення у навчанні. Настя - багаторазовий призер районного та міського етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, призер (ІІ місце) міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Історія України»), переможець шкільного конкурсу «Кращий учень року» серед 10-х класів (2022/2023 н.р.), відповідальна і старанна учениця.

Стипендію призначено згідно з Рішенням Київської міської ради від 14.12.2023 №7562/7603 «Про затвердження списку стипендіатів на отримання персональних стипендій Київської міської ради для призерів/призерок олімпіад, конкурсів і турнірів із навчальних предметів».
Бажаємо Насті нових яскравих здобутків, плідного навчання та міцного здоров’я! Дякуємо учителям-наставникам та батькам за активне сприяння навчанню, за підтримку і віру в наших талановитих дітей! Пишаємось та радіємо досягненням учнів нашої школи!