Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Навчаючи навчаємось

четвер, 28 грудня 2023 1
28 грудня 2023 року у СШ №3 вже традиційно в рамках атестаційного процесу з метою обміну досвідом колег був проведений коучинг. Акцент цьогорічного коучингу - на особливостях групової роботи.

Учасники коучингу працювали у двох групах за темами: «Групова робота як засіб удосконалення ключових компетентностей здобувачів освіти» та «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики. Види групової роботи. Математичний проєкт «Різдвяне печиво». Під час коучингу учасникам запропонували здійснити подорож «Новорічним експресом» Україною, Великобританією і континентом Південна Америка, спробувати себе в ролі технолога харчового виробництва, дизайнера, проєктного дизайнера, а також виконати різновидові завдання з використанням інтерактивних методів. У процесі роботи учасники також глибше познайомились із такими онлайн-сервісами, як «LearningApps» та «Kahoots».
Як результат - учасники набули нових професійних навичок та умінь. А приємним подарунком для всіх стало ще й спечене власноруч різдвяне печиво.