Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

ВІВАТ НАУКА І ТАЛАНТ!

вівторок, 06 червня 2023 1
5 червня у СШ №3 відбулося свято «Віват наука і талант!». Під час свята грамотами і дипломами усіх рівнів та подарунками були відзначені переможці предметних олімпіад і конкурсів та їхні вчителі-наставники.

Надзвичайно приємно було привітати з перемогою Терехову Варвару, ученицю 4-Д класу, яка вже вдруге поспіль здобула перемогу на міському  етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і представляла нашу школу на фінальному етапі конкурсу, та Анастасію Шерешкову, ученицю 10-А класу, яка здобула 12 перемог на усіх рівнях та перемогу на міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН  з історії України. Також були нагороджені  переможці районного етапу гри «Сокіл» («Джура») - рій  «Відважні серця». Колектив школи привітали і наші захисники через відеозвернення.  Для учасників і гостей свята підготували  привітання й учні школи: щемливо виконали пісню, продемонстрували свої досягнення  з хортингу, представили  дві роботи шкільного театру «Натхнення» - театральні постановки під художнім керівництвом артиста театру і кіно Михайла Шикули та педагога-організатора Анни Артюшенко. 

Школа пишається досягненнями своїх учнів, цінує самовіддану працю педагогів, вдячна батькам за таких славних і талановитих дітей! 

Працюємо і творимо заради майбутнього, на славу Україні!