Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

неділя, 05 березня 2023 1
Цього року останній тиждень лютого був по-особливому теплим, прикрашеним веселковими барвами, яскравими посмішками, яких нам так бракує в цей непростий час, насиченим інтелектуальним та емоційним спілкуванням. Це був справжній «Веселковий тиждень» початкової школи.

Кожен день відзначався певним напрямком і кольором.

Жовто-блакитний понеділок був присвячений рідній країні - Україні. Години спілкування, змагання, ігри, виставка  малюнків «Моє майбутнє в мирній Україні» були спрямовані на виховання патріотизму, гордості за наш народ.

У вівторок, 21 лютого, урочисто звучали вірші, пісні, слова привітання з Днем рідної мови,  а також були проведені конкурси читців  «Мови нашої слова наче музика жива», вікторини «Подорож океаном рідної мови», бібліотечний квест «Таємниці  української казки».

«Скільки б років не було Землі, вона завжди прекрасна» - під таким гаслом минув третій, зелений день Тижня. Під час екологічних  ігор, групової роботи у STEM-проєкті "Океани планети", інсценізації екологічної казки «Пригоди лісових друзів», годин спілкування «Вони прийшли до нас з Червоної книги”, захисту проєкту «Збережімо природу Землі разом!», виготовлення   поробок «Я - дитина Природи»   діти вчились відчувати красу, розуміти прекрасне навколо себе, дбайливо ставитись до природи.

День справжніх друзів «Добре там жити, де вміють дружити», спрямований на виховання позитивно-емоційного ставлення до тих, хто нас оточує, був насичений циклом виховних заходів «Кроки до толерантності»,  годинами спілкування «Дружба – найцінніший скарб» і завершився яскравим флешмобом   «Кола дружби».

Школа – це велика родина, яка об’єднує людей різного віку. І в школі є свій літопис, своя історія, де по зернятах зібрано все про її жителів – учнів, вчителів. Останній день Тижня «Наша школа - рідний дім» був присвячений історії нашої школи, її досягненням, її вчителя і учням. Заходи були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному розвитку учнів, виховували почуття причетності до великої шкільної родини. І співпали  вони   з веселим і радісним  святом  Масниці, що дало можливість  залучити дітей до підтримки народних традицій.

Підсумки «Кольорового тижня» та нагородження усіх учасників відбулось на урочистій лінійці.

Тиждень початкової школи завершився, але продовжується щоденна праця вчителів, які  пробуджують в учнів вогник пізнання і творчості, підтримують інтерес і бажання вчитися.