Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Разом ми - сила!

п'ятниця, 20 січня 2023 1
Ще одна наша маленька добра справа виконана! П’ятниця, 20 січня, 14.00. Повнісінький вантажний мікроавтобус вирушає від порога школи №3 до наших захисників, випускника нашої школи В’ячеслава Папахчяна та його побратимів.

Дорогі працівники, батьки, мешканці нашого мікрорайону, волонтери, усі, хто долучилися до збору допомоги! Ви неймовірні! Завдяки вашій допомозі все необхідне нашим воїнам зібрано та закуплено! А наші наймолодші помічники - учні створили своїми руками листівки із щирими словами підтримки і подяки! Завдяки допомозі родини вчителя інформатики Лейчак Наталії Василівни ми передали на передову ще й генератор і Starlink! 

До нашої ініціативи долучилися також працівники та батьки садочків №570 та 763. Зібрані ними смаколики, теплі речі та медикаменти також стануть важливою допомогою нашим захисникам. 

Ми вдячні Олександру Махну та волонтерам благодійного фонду «Вартові життя» за наданий транспорт! Дякуємо благодійному фонду «Rotary. Humanitarian aid for Ukraine» за допомогу із медичними засобами для наших воїнів! 

Разом - ми сила! Нас не перемогти нікому! 

Слава Україні! Героям слава!