Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Зі святом Останнього дзвоника!

вівторок, 31 травня 2022 1
Дорогі діти, шановні батьки, вчителі, працівники школи! Сьогодні особливий день - свято Останнього дзвоника, яке є надзвичайно важливим для кожного учня, вчителя, школи. Бо сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку шкільного життя, записуємо в її історію нові імена, нові досягнення.

     У цей день  ми бажаємо доброї і щасливої долі нашим 11-класникам. А 4-класників і 9-класників вітаємо із подоланням ще однієї сходинки - початкової і середньої школи.
   Наші учні здобули чимало перемог у предметних олімпіадах та конкурсах, взяли участь у величезній кількості шкільних та позашкільних заходів, здобули нові знання, новий досвід.
      Висловлюємо вдячність усім педагогам та працівникам школи, які вкладали свою душу, вміння, мудрість, сили у навчання і виховання дітей, у підтримку школи і створення у ній належних умов. Нехай любов до власної професії ніколи не полишає вас, не піддається ніяким життєвим випробуванням.    
      Велика подяка вам, шановні батьки, за те, що всі роки навчання ми з вами були однодумцями, бо спільними зусиллями намагалися виростити і виховати наших дітей – добрих, розумних, відкритих.  
      Дорогі випускники! Поважайте своїх батьків, живіть і працюйте на славу рідної країни. Адже ви, такі молоді і сильні, вмотивовані і перспективні, - ви є нашою опорою і надією нашої України. А вона – надія – нам так потрібна! Особливо зараз, коли Україна бореться за право на своє існування, бореться проти зла і нечуваної жорстокості, героїчно протистоїть повномасштабному вторгненню росії.  

     Для вас, випускники, цей день – початок нового етапу життя, з великими надіями і планами. І ми впевнені, що усі ваші мрії і сподівання здійсняться!  
https://youtu.be/3bb0VmkS1Ls