Навчаємося дистанційно

субота, 30 квітня 2022 1
На уроки бояться запізнитися не те що учні, а навіть батьки і всі присутні у помешканні. Потім дорослі пишуть в особистий чат, як вони розчулилися чи чому здивувалися.

Ось так організувала дистанційне навчання для учнів 3-Д класу талановитий педагог, завжди енергійний та усміхнений оптиміст Тамара Борисівна.
     Діти щодня працюють з якоюсь цікавинкою. Наприклад, вивчають мову через пісні українських гуртів і виконавців - зокрема, діти плідно попрацювали з піснею "Три поради" Ігоря Шамо та Юрія Рибчинського у виконанні Настусі Багінської про збереження довкілля.
Разом з Олександром Авраменком збагачують свій лексикон новими словами. Знають, коли доречно використати слово «вдача», а коли «удача», коли «правильно», а коли «вірно»...
      Тільки-но послухайте, як мелодійно в нас виходить: блаватними шатами вкрилися влітку степові простори… Який незвичний опис волошкового поля, адже блават - це застаріла назва волошки, тому блаватний - це те саме, що і волошковий, тобто синій. Або ж брунатний ведмедик (коричневий), чи смарагдові очі (яскраво-зелені). А ще діти дізналися, що рожа - це зовсім не лайливе слово, а прекрасна квітка мальви чи троянди.
      Ось таке сплетіння мови, природи, пісні, історії та поезії - усього, що є основою нашої ідентичності - легко, із задоволенням вивчається не лише дітьми, а й дорослими.