Школа №3 - учасник експерименту «STEAM-інформатика»

п'ятниця, 11 лютого 2022 1
Дрони впевнено увійшли у наше щоденне життя. Але учні СШ №3 знають, що дрон - це не просто іграшка чи цікавий подарунок. Це сучасний і перспективний напрям IT.

Тому наші учні не просто керують дроном, а вчаться його програмувати. Саме програмування дронів і використання їх у всіх сферах життєдіяльності є одним із основних завдань експерименту регіонального рівня «Розвиток дослідницького мислення учнів в умовах STEAM-навчання на уроках інформатики» - спільного проєкту ІППО ім. Грінченка та компанії «Литер-ІКТ», учасником якого є і СШ №3. Тож знайомтесь: дрон і-Гнат - новий друг учнів 3-Д і 8-Б класів - учасників експерименту. Завдяки програмам Droneblocks і Scratch учні освоїли тонкощі управління дроном, навчились програмувати його на виконання заданої місії. Але це лише початок дружби! Далі буде…!