З Днем Соборності України!

п'ятниця, 21 січня 2022 1
День Соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення.

Тож у переддень свята уся шкільна родина  об’єдналася у нерозривний символічний «живий ланцюг», щоб відчути і підтримати дух єдності та гордості за свою державу.

Урочиста піднесеність і  непідробні  емоції  до щему у серці передалися усім учасникам «живого ланцюга», кожен відчув значимість цієї події  та свою відповідальність за долю  держави. https://youtu.be/mV4b8_Y3PIA

Крім цього, до Дня Соборності у школі було проведено ще цілий ряд заходів для розширення та поглиблення знань учнів  про Україну, формування у них патріотизму, людяності, доброти: звучав усний журнал з інформацією про День Соборності, молодші школярі створювали інтерактивну карту України, учні 8-9 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Україніада»,  під час якої  ще раз довели, що люблять свою країну, багато знають про неї і готові дізнатися ще більше.