Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

День учнівського самоврядування

вівторок, 07 грудня 2021 1
7 грудня, у День місцевого самоврядування, у спеціалізованій школі № 3 вже традиційно відбувся День учнівського самоврядування, впродовж якого учні старших класів проводили уроки та спробували себе у ролі адміністрації школи.
Для того, щоб уроки були успішними, учні ретельно готувалися.
Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікаві факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
Звичайно, усі хвилювалися, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.
Але найважче завдання було в нової адміністрації школи. Директор, заступники директора та секретар плідно працювали, ознайомилися із шкільним діловодством, поспілкувалися з учителями, підготували відповіді на запити, накази і клопотання, організовували заміни уроків, звертали увагу учнів на дотримання карантинних вимог....
Словом, під час проведення підсумків Дня учнівського самоврядування і нова адміністрація, і майбутні вчителі мали чим поділитися - враженнями, досвідом, а головне - розумінням, яка ж то нелегка і відповідальна праця вчителя та керівника.