Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

Допомагати - це просто!

п'ятниця, 26 листопада 2021 1
Упродовж вересня майже у кожному класі нашої школи лунав дивний дзвін. І це був не шкільний дзвінок. Дзвеніли монети! Майже всі учні школи долучилися до благодійної акції "Монетки діткам", яка була організована Благодійним фондом "Таблеточки" за підтримки Національного банку України і Міністерства освіти та науки України.

        Умовою акції було назбирати якнайбільше монет номіналом 25 копійок, що були вилучені з обігу з жовтня 2020 року. Дізнавшись про те, що ці гроші можуть врятувати життя онкохворим одноліткам, діти з надією та сподіванням згуртувалися і активно поринули в океан добра - зібрали і здали у банк монетки на суму... 5129 грн!
Підсумком акції стала грамота, яку наша школа отримала як нагороду за активну участь від БФ «Таблеточки» та НБУ. Реалізована така благодійна акція завдяки ініціативі енергійного і творчого учителя початкових класів Тамари Борисівни Парасочки-Цьомки.
Тож адміністрація школи висловлює щиру подяку усім дітям, батькам, працівникам школи і особисто Тамарі Борисівні Парасочці-Цьомці за участь, допомогу, співчуття і підтримку тих, кому вони так потрібні! Ми впевнені, що ця краплинка добра обернеться усім сторицею!
#СШ_3_Київ
#ПоділОсвіта