Відкриття Алеї Гетьманів

четвер, 14 жовтня 2021 1
Напередодні Дня українського козацтва у школі відбулося урочисте відкриття Алеї Гетьманів, приурочене 45-річчю з дня заснування школи.

На Алеї представлено 12 портретів українських гетьманів  із серії «Герої козацької України» роботи художниці Наталії Павлусенко.

У церемонії відкриття Алеї взяли участь адміністрація школи, представники учнівського самоврядування, а також вчителі школи Поліщук Сергій Степанович, який має чин заступника верховного отамана Об’єднаного козацтва Києва ім.Петра Сагайдачного, та Недощак Максим Миколайович, який має чин хорунжого Об’єднаного козацтва Києва ім. Петра Сагайдачного.

До кожного портрета подана анотація про найвизначніші досягнення героя  і події, пов’язані з його діяльністю. Тож відвідування Алеї даватиме можливість  не лише естетичної  насолоди, а й поповнення знань про славне минуле України та її визначних історичних постатей.