Відзначаємо свята 14 жовтня

середа, 13 жовтня 2021 1
Цьогоріч святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня Святої Покрови Пресвятої Богородиці у СШ №3 було насиченим, цікавим і пізнавальним.

Учні початкових класів підготували чудові малюнки до виставки «Захисники України - від козаків до сучасності». Учнів 5 і 6 класів брали участь у спортивних змаганнях «Козацькі забави».

Учні 6 і 7  класів відвідали пізнавальні уроки у дитячій бібліотеці ім.К.Чуковського та у бібліотеці ім. А.Головка.

Для учнів 7, 8, 9 класів було організовано козацький квест «Пропала булава», щоб переконатися, що вони є нащадками славного козацького роду - сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

Команда гуртка «Захист України» взяла участь у районних змаганнях Військово-спортивному квесті дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де продемонстрували вміння і навички військової справи.

Упродовж 13 жовтня через шкільне радіо лунав святковий випуск «Усного журналу», під час якого члени Учнівського самоврядування школи знайомили учнів з усіма святами, що припадають на 14 жовтня.