Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

29 серпня - День пам’яті захисників України

неділя, 29 серпня 2021 1
У День пам’яті вшановуємо захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

   Саме в цей день у 2014 році у ході Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

   Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході Українисаме на полях соняхівякі вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країниСаме тому символом Дня пам’яті захисників Україниякі загинули в боротьбі за незалежністьсуверенітет і територіальну цілісність України, став сонях.

     Надзвичайно важливо пам'ятати та гідно вшановувати подвиг захисниківякі віддали найцінніше у боротьбі за незалежністьсуверенітет і територіальну цілісність України - своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Ми схиляємо голови у вдячності перед тимихто тримав небо над нашими містамидаючи нам можливість у цей час вчитисяпрацюватирозвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини.