За рішенням педради (протокол №1 від 12.03.2020) для організації дистанційного навчання у СШ №3 обрано такі платформи:

1.   ClassDojo – для учнів 1-4 класів.

2.   HUMAN та месенджер  Discord – для учнів 5-11 класів.

3.   Інші платформи для онлайн-спілкування: Zoom, Skype, Viber.

4.   Інші електронні ресурси для спілкування та обміну інформацією не в режимі реального часу: електронна пошта, соціальні мережі, електронні носії, хмарне середовище від Google.

Освітня платформа HUMAN - єдина шкільна система, яка  забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань,  календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Месенджер Discord  – це програма для обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, у якій є можливість створення чатів з певними правами доступу і ролями (учень, вчитель), голосового спілкування у режимі конференції, трансляції екрану, відеоконференцзв’язку. У месенджері Діскорд створено чати класів, паралелей, окремих навчальних предметів,  вчителів, учнів, що дає можливості для вибору спілкування у розрізі клас-паралель-предмет-вчитель-учень.

ClassDojo – це онлайн-платформа з навчальними технологіями, яка є зручною для спілкування вчителів початкової школи з учнями та батьками завдяки обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, створенню портфоліо досягнень кожного учня.

Шановні батьки та учні!

Опрацювання навчального матеріалу під час карантину - це особиста відповідальність учня, тому просимо контролювати виконання завдань дітьми та дотримання ними таких правил:

1.Учень, який бере участь у навчальному процесі у формі дистанційного навчання, повинен мати доступ до мережі Інтернет із ПК або мобільного пристрою (смартфона чи планшета).

2. За згодою батьків учень (5-11 класи) повинен зареєструватися на платформі HUMAN за посиланням: lms.ev.systems.

3. Приєднання до серверa школи у месенджері Discord  відбувається за посиланням https://discordapp.com/invite/kGnEk5U.

4. Реєстрація учнів початкової школи на платформі ClassDojo  здійснюється за згодою і допомогою батьків  та класного керівника.

5. Уроки на платформі HUMAN не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями і створюються та наповнюються відповідно до розкладу уроків учнів 1-11 класів СШ №3. Учень у зручний для нього час переглядає навчальні матеріали, виконує завдання, надані вчителем на платформі HUMAN.

6. Учень обов’язково бере участь в онлайн-уроках, запланованих вчителем  за допомогою відео- чи аудіозв’язку.

7. Учень надсилає (якщо це передбачено вчителем) результати виконання  завдань у вигляді електронного листа на адресу, вказану у завданні.

8. Під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання учнів. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати усі завдання.

Шановні батьки!  Адміністрація та педагогічний колектив школи докладають усіх можливих зусиль для налагодження та вдосконалення  процесу дистанційного навчання.  Саме тому нам важлива Ваша думка. Будь ласка, заповніть  анкету для зворотного зв’язку за посиланням.