За рішенням педради (протокол №1 від 12.03.2020) для організації дистанційного навчання у СШ №3 обрано такі платформи:

1.   ClassDojo – для учнів 1-4 класів.

2.   HUMAN та месенджер  Discord – для учнів 5-11 класів.

3.   Інші платформи для онлайн-спілкування: Zoom, Skype, Viber.

4.   Інші електронні ресурси для спілкування та обміну інформацією не в режимі реального часу: електронна пошта, соціальні мережі, електронні носії, хмарне середовище від Google.

Освітня платформа HUMAN - єдина шкільна система, яка  забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань,  календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Месенджер Discord  – це програма для обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, у якій є можливість створення чатів з певними правами доступу і ролями (учень, вчитель), голосового спілкування у режимі конференції, трансляції екрану, відеоконференцзв’язку. У месенджері Діскорд створено чати класів, паралелей, окремих навчальних предметів,  вчителів, учнів, що дає можливості для вибору спілкування у розрізі клас-паралель-предмет-вчитель-учень.

ClassDojo – це онлайн-платформа з навчальними технологіями, яка є зручною для спілкування вчителів початкової школи з учнями та батьками завдяки обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, створенню портфоліо досягнень кожного учня.

Шановні батьки та учні!

Опрацювання навчального матеріалу під час карантину - це особиста відповідальність учня, тому просимо контролювати виконання завдань дітьми та дотримання ними таких правил:

1.Учень, який бере участь у навчальному процесі у формі дистанційного навчання, повинен мати доступ до мережі Інтернет із ПК або мобільного пристрою (смартфона чи планшета).

2. За згодою батьків учень (5-11 класи) повинен зареєструватися на платформі HUMAN за посиланням: lms.ev.systems.

3. Приєднання до серверa школи у месенджері Discord  відбувається за посиланням https://discordapp.com/invite/kGnEk5U.

Інструкція з використання Discordяк зареєструватись? як користуватись?

4. Реєстрація учнів початкової школи на платформі ClassDojo  здійснюється за згодою і допомогою батьків  та класного керівника.

5. Уроки на платформі HUMAN не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями і створюються та наповнюються відповідно до розкладу уроків учнів 1-11 класів СШ №3. Учень у зручний для нього час переглядає навчальні матеріали, виконує завдання, надані вчителем на платформі HUMAN.

6. Учень обов’язково бере участь в онлайн-уроках, запланованих вчителем  за допомогою відео- чи аудіозв’язку.

7. Учень надсилає (якщо це передбачено вчителем) результати виконання  завдань у вигляді електронного листа на адресу, вказану у завданні.

8. Під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання учнів. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати усі завдання.