Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

                  За рішенням педради (протокол №1 від 12.03.2020) для організації дистанційного навчання у СШ №3 обрано такі платформи:

1.   ClassDojo – для учнів 1-4 класів.

2.   Месенджер  Discord – для учнів 5-11 класів.

3.   Інші платформи для онлайн-спілкування: Zoom, Skype, Viber.

4.   Інші електронні ресурси для спілкування та обміну інформацією не в режимі реального часу: електронна пошта, соціальні мережі, електронні носії, хмарне середовище від Google.

5. Електронний журнал  та щоденник на платформі "Єдина школа"

   

     Месенджер Discord  – це програма для обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, у якій є можливість створення чатів з певними правами доступу і ролями (учень, вчитель), голосового спілкування у режимі конференції, трансляції екрану, відеоконференцзв’язку. У месенджері Діскорд створено чати класів, паралелей, окремих навчальних предметів,  вчителів, учнів, що дає можливості для вибору спілкування у розрізі клас-паралель-предмет-вчитель-учень. 

 

     ClassDojo – це онлайн-платформа з навчальними технологіями, яка є зручною для спілкування вчителів початкової школи з учнями та батьками завдяки обміну текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, створенню портфоліо досягнень кожного учня.

 

   world_card

Єдина школа - інформаційно-комунікаційна автоматизована система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, яка включає електронний журнал та електронний щоденник.

 

 

 

                       Шановні батьки та учні! 

    Опрацювання навчального матеріалу під час карантину - це особиста відповідальність учня, тому просимо контролювати виконання завдань дітьми та дотримання ними таких правил:

1.Учень, який бере участь у навчальному процесі у формі дистанційного навчання, повинен мати доступ до мережі Інтернет із ПК або мобільного пристрою (смартфона чи планшета).

2. Приєднання до серверa школи у месенджері Discord  відбувається за посиланням https://discordapp.com/invite/kGnEk5U.

 Інструкція з використання Discordяк зареєструватись? як користуватись?

3. Реєстрація учнів початкової школи на платформі ClassDojo  здійснюється за згодою і допомогою батьків  та класного керівника.

4. Учень обов’язково бере участь в онлайн-уроках, запланованих вчителем  за допомогою відео- чи аудіозв’язку. 

5. Учень надсилає (якщо це передбачено вчителем) результати виконання  завдань способом, вказаним у завданні.

6. Під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання учнів. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати усі завдання.