Ліцей № 3 Подільського району м. Києва

                                     О, якби хто запитав,

                                             Що у світі найкраще для мене,

                                     Відповів би я: «Поле зелене

                                       Та проведені в школі літа…»

 

Випускниками ліцею є цілі покоління мешканців міста Києва, серед яких науковці, письменники і поети, художники і музиканти, актори і спортсмени, державні управлінці всіх рівнів, керівники і менеджери підприємств та установ, які успішно реалізували себе як в Україні, так і за кордоном.

   Руслана Писанкакіно- і театральна актриса, телеведуча, співачка і режисер.        Нагороджена Державною премією України імені Олександра Довженка за роботу у фільмі "Москаль-чарівник", орденом Святого Володимира за роль матері в історичному телесеріалі «Чорна Рада».

  Виконала роль відьми Горпини у стрічці Єжи Гофмана "Вогнем і мечем". Серед сценічних ролей Руслани Писанки Проня Прокопівна із постановки «За двома зайцями».

  Працювала в телевізійному агентстві "Вікна" телевізійним режисером, була ведучою "Прогнозу погоди", брала участь в телепроекті "Танці з зірками", «Зважені та щасливі».

 

 

 Олена Сотник — український правник і політик, народний депутат України VIII скликання  від партії «Самопоміч». Секретар Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції, голова підкомітету з питань адаптації українського законодавства до законодавства ЄС. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Бельгією. Перший заступник голови комітету з юридичних питань та прав людини у ПАРЄ. Член Бюро жінок-парламентарів у Міжпарламентському союзі. Віце-Президент політичної групи Альянсу лібералів і демократів за Європу в ПАРЄ. Перша жінка-стипендіат від України за престижною програмою глобального лідерства Єльського університету (Yale World Fellows Program). Одна з найбільш успішних жінок України 2019 за версіями видань «Новий час» та «Юридична Газета».

 

Брати Соловйови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олексій Соловйов - український  пауерліфтер. Рекордсмен світу в жимі лежачи. Заслужений майстер спорту України. Багаторазовий  чемпіон світу, Європи та України.  Заслужений тренер України.

Дмитро Соловйов -  український  пауерліфтер. Заслужений майстер спорту України. Багаторазовий  чемпіон світу, Європи та України.  Заслужений тренер України.

 

Сергій Лоскутов

Дитячий письменник, відомий під літературним псевдонімом Сергій Лоскот, громадський діяч, ветеран АТО. Працює у сфері реабілітації дітей та дорослих із особливими потребами.

Автор книжок «Великі собаки бояться маленьких дівчаток», «Сім казок Закрученого хвостика» (видано шрифтом Брайля ГС «Сучасний погляд»), серії книжок про відьму Кукарачу «Хлопчик і відьма», «Поганий день і веснянки» та «Кукарача і зубна фея», «Таємне завдання капітана Кепа»  та ін.

 

 

 

 

https://www.facebook.com/latusho.bookclub/videos/232983678094038/