Спеціалізована школа №3
з поглибленим вивченням IT

ПОДОРОЖІ ТА ЕКСКУРСІЇ 

  Світ - це книга.

І хто не подорожував по світу -

прочитав у книзі лише одну сторінку. 

 Августин Аврелій

 

      Учні нашої школи завжди готові до нових пригод і відкриттів. Цікаві місця, незабутні емоції,  мальовничі краєвиди, дотик до історії - ось з якими враженнями повертаються діти з цікавих екскурсій і подорожей.

      На осінніх канікулах учні нашої школи здійснили подорож до чарівного міста Львова, яке вражає своєю архітектурою,  пам’ятками, традиціями.

    

   Наших дітей цікавить, що буде завтра! Тому з безліччю розумних питань учні нашої школи завітали на екскурсію до компанії UNITYBARS, яка займається розробкою програмного забезпечення. «Завжди приємно говорити зі школярами, вони мотивують, підвищують рівень відповідальності за те, що ми, дорослі, сьогодні, робимо для завтра»,  -  ось як відгукуються працівники компанії про наших учнів.

         Учні здійснили цікаву і пізнавальну подорож в історію науки і техніки не лише України, а й світу, відвідавши Політехнічний музей при НТУУ  КПІ ім. І.Сікорського.  Вони дізналися багато цікавого з таких галузей, як електроніка, космонавтика, радіотехніка, авіація,  наземний і водний транспорт. Діти по-справжньому доторкнулися до космічного корабля "Восток-4", раритетних автомобілів, перших тракторів,  побували за штурвалом. 

      

      Інколи серед зими можна потрапити у літо, і необов’язково долати для цього тисячі кілометрів. Можна лише здійснити таку мандрівку, відвідавши унікальне місце у с.Рожни на Київщині - бананову ферму. Це величезні теплиці з тропічними та субтропічними рослинами, у яких школярі на власні очі побачили, як у природі ростуть банани, мандарини, апельсини, ананаси, кава та багато інших видів тропічних рослин... А ще дітлахи мали можливість придбати саджанці гранатового, лимонного, апельсинового, мандаринового дерев у горщиках і отримувати плоди вдома. А наприкінці екскурсії  взяти участь у цікавій вікторині, ще й отримати приз!