Музей «Зал Героя»
Керівник музею: Поліщук Сергій Степанович , викладач предмету «Захист України»
Шкільний музей «Зал Героя» діє з 1982 року. Перші експозиції музею були створені за підтримки та сприяння ветеранів, які проживали у мікрорайоні школи. На теперішній час більшість цих матеріалів знаходиться в архівах Національного музею України у Другій світовій війні.
За допомогою зібраних матеріалів пошукових груп учнів школи у 1983 році була створена експозиція, присвячена подвигам Героя Радянського Союзу, Національного Героя Франції В.В. Порика (вулиця імені героя знаходиться поряд зі школою).
У 1983 році відкрита експозиція, присвячена випускнику школи Юрію Зозулі, який загинув в Афганістані у 1982 році. Ця експозиція стала основою до створення нових експозицій Залу про події Афганської війни та участі у ній колишніх учнів школи. Ці експозиції створювалися за підтримки міської та районної ради ветеранів Афганської війни і діють з 2004 року.
У Залі Героя оновлені та діють експозиції:
• «Герой Радянського Союзу, Національний Герой Франції В.В.Порик»
• «Героїчна історія Виноградаря»
• «Визволення України»
• «Герої Афганської війни. Афганістан вчора та сьогодні»
• Алея Гетьманів.
14 жовтня 2015 року відбулося урочисте відкриття нових експозицій «Слава героям!» та «Зростаємо патріотами», що демонструють сучасні події у державі, співпрацю учнів та батьків з волонтерськими службами, взаємодію з бійцями АТО. При музеї постійно діють лекційні та екскурсійні групи.
2017 року наш музей поповнили фото очевидців подій на Майдані. Нас не залишають байдужими події тієї осені, зими. На наших очах творилася і твориться наша історія.
До Дня козацтва 2021 року як продовження Залу Героя буда урочисто відкрита експозиція "Алея Гетьманів", яка представлена 12-ма репродукціями портретів визначних українських гетьманів.
При музеї постійно діють лекційні та екскурсійні групи, які проводять екскурсії, уроки Мужності, уроки пам'яті, історико-географічні уроки, правові лекторії. Проводяться районні, міські семінари, зустрічі з ветеранами, учасниками воєнних дій, художні виставки, шкільні свята.